Reset Setting Change font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
Bahasa Malaysia | English | Lain-lain
Jata Negara_logo MOA_logo MARDI_logo Laman Web Rasmi
Institut Penyelidikan Dan Kemajuan Pertanian Malaysia

 
Facebook Twitter YouTube MARDI Wordpress Blog Scribd
QR Code Web Mobile
FOKUS PENYELIDIKAN

Hubungi

Mekanisasi Ladang

Bahagian

Pegawai

E-mel

Mekanisasi Pengeluaran Buah-buahan

   

Sarif Hashim B. Sarif Hassan

shashim@mardi.gov.my

Rohazrin B. Abdul Rani

rohazrin@mardi.gov.my

Mekanisasi Pengeluaran Herba

Miswan B. Joyo

miswan@mardi.gov.my

Mohd Taufik B. Ahmad

taufik@mardi.gov.my

Mekanisasi Pengeluaran Sayur-Sayuran

Ir. Mohd Fazly B. Mail

fazlym@mardi.gov.my

Hafidha Bt. Azmon

hafidha@mardi.gov.my

Mekanisasi Pengeluaran Padi

Mohd Khusairy B. Khadzir

mkhusairy@mardi.gov.my

Mohd Shahril Shah B. Mohamad Ghazali

shahril@mardi.gov.my

Mekanisasi Pengeluaran Tanaman Industri

Dr. Md. Akhir B. Hamid

mdakhir@mardi.gov.my

Anuar B. Abdullah

anuarabd@mardi.gov.my

Pengurusan Tanah Bermasalah

Eddy Herman B, Sharu

edherman@mardi.gov.my

Mohd Taufik B. Ahmad

taufik@mardi.gov.my

Mekanisasi Pengurusan & Penjagaan Tanaman

Sarif Hashim B. Sarif Hassan

shashim@mardi.gov.my

Rohazrin B. Abdul Rani

rohazrin@mardi.gov.my

Sistem Pengairan dan Saliran Ladang

Dr. Chan Chee Seng

cschan@mardi.gov.my

Ayob B. Abd. Hamid

abaha@mardi.gov.my

Mekanisasi Pemprosesan Bahan Bukan Tanaman

Dr. Md. Akhir B. Hamid

mdakhir@mardi.gov.my

Wan Mohd Aznan B. Wan Ahamad

wanaznan@mardi.gov.my

 

Pertanian Tepat

Bahagian

Pegawai

E-mel

Rekabentuk Struktur dan Teknologi Persekitaran Terkawal Infrastruktur Pertanian

   

Ir. Mat Sharif B. Ismail

masharif@mardi.gov.my

Muhd Akhtar B. Mohamad Tahir

akhtar@mardi.gov.my

 

   

Ahmad Syafik Suraidi B. Sulaiman

syafik@mardi.gov.my

 

 

Pembangunan dan Aplikasi Penderia

Dr. Mohd Syaifudin B. Abd Rahman

saifudin@mardi.gov.my

Dr. Siti Noor Aliah Bt. Baharom

aliah@mardi.gov.my

Robotik dan Automasi

Dr. Badril Hisham B. Abu Bakar

badril@mardi.gov.my

Mohd Akmal B. Mhd Yusoff

akmal@mardi.gov.my

Analisis Imej

Dr. Teoh Chin Chuang

cchin@mardi.gov.my

 

 

Pengaturcaraan Perisian

Arina Bt. Mohd Noh

arina@mardi.gov.my

   

 

 

 

 

 



Last Updated 2016-05-03 11:35:11 by Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page

Hubungi Kami Enquiry e-Direktori Peta Lokasi

Hak Cipta Terpelihara 2017 MARDI

Sesuai dipapar menggunakan IE 8.0, Firefox 9.0 , Google Chrome 9.0 ke atas dengan resolusi 1024x768.

Anda Pelawat Ke :6832 Tarikh Kemaskini :28-07-2017